Minőségbiztosítási projektmérnök

Ref.: INTS/9/402

Feladatok:

  • Az új termékek, folyamatok bevezetésével kapcsolatos helyi projektek quality oldalról történő szakmai támogatása és írányítása,
  • Biztosítani, hogy a projektek minden releváns előírásnak, szabványnak megfeljenek
  • Biztosítani, hogy valamennyi szükséges minőségügyi dokumentumentáció megfelelő minőségben, határidőre, jóváhagyott állapotban rendelkezésre áll
  • Quality oldalról támogatni, hogy a projektek időben és sikeresen elérjék a kitűzött céljukat
  • KPI jelentések készítése a QA vezető és a dán projekt-szervezet vezetője felé
  • CR, CAPA, NC folyamatok indítása, kezelése, irányítása
  • Quality oktatások megtartása
  • A belső és külső auditokon való részvétel és az auditok támogatása
  • Részvétel angol és magyar nyelvű megbeszéléseken, a szükséges quality döntések meghozatala
  • CAPA és QA workshopokon részvétel és azok megtartása

Elvárások:

  • Műszaki vagy minőségiránytási egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Gyakorlat számítógép és a minőségügyi folyamatokat támogató programok használatában

Előnyt jelent:

  • Gyógyszergyártásban vagy hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Projekt management ismeretek

Ajánlatunk:

  • modern multinacionális környezet,
  • jó munkakörnyezet,
  • folyamatos képzések,
  • versenyképes fizetés és juttatások
  • utazástámogatás

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Full time
Bachelor
Master

Published on 16.10.2020