Minőségbiztosítási operátor (Győr)

Nyerjen betekintést az egyik legizgalmasabb és legjelentősebb iparágba egy 34 országban jelen lévő cégen keresztül és csatlakozzon a közel 29.000 munkavállalóhoz!

Győr második legnagyobb munkáltatójához, a járműipari erőátviteli rendszerek és energiamenedzsment megoldások kínálatában világelső győri partnerünkhöz azonnali kezdéssel MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI OPERÁTOR kollégákat keresünk.

Feladatok

  • Autóipari alkatrészek kézi és gépi összeszerelése
  • Munkautasítás alapú szerelési terv teljesítése
  • Minőségi és mennyiségi előírások betartása
  • Önálló munkavégzés elsajátítása
  • A vállalatirányítási rendszerek használata

Egyéb információk

  • Kezdés: akár azonnal – kiválasztás után pár napon belül, vagy januári kezdés is megoldható- megvárjuk a felmondási időt!
  • Munkavégzés helye: Győr
  • Műszakrend: 3 műszak óra munkaidő vagy 12 órás beosztás (3 nap munka, 3 szabad)
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk
Requirements:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártási környezetben, szerelésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
Benefits:
  • KÖRÜLMÉNYEK: magas technológiájú, rendezett és biztonságos munkakörnyezet
  • Versenyképes bércsomag már a belépés napjától:
  • KEZDŐ BÉR: bruttó 310.000 Ft
  • EMELT MŰSZAKPÓTLÉK: délután 30%, éjszaka 45%
  • CAFETERIA: 10. naptól nettó 25.000 Ft
  • MOZGÓBÉR: akár a bruttó bér 10%-a
  • BEJÁRÁS TÁMOGATÁSA:
  • autóval 15 Ft/km
  • helyközi járattal 100% térítés a bérlet költségére vonatkozóan
  • BETANÍTÁSI PROGRAM: belépő nap, oktatások,
  • FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG: teljesítményarányos juttatások
  • AJÁNLÓI PROGRAM keretében bruttó 60.000 Ft /fő

Győr
Full time
Primary school

Published on 10.05.2021