header

Minőségbiztosítási munkatárs

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Lépjen ki komfortzónájából, nyújtson kimagasló teljesítményt, és definiálja újra a "lehetséges" fogalmát! Munkatársaink pontosan ezt teszik nap mint nap – így innovációinkon keresztül megszabják a fejlődés ütemét, és kiemelkedő eredmények biztosítását teszik lehetővé. Elvégre minden sikeres vállalat mögött számos rendkívüli ember áll.

Feladatok

  • A szemüveglencse gyártás területén a bejövő, -kimenő áruk ellenőrzése, mintavételezés, vizsgálatok koordinálása, dokumentálása
  • A minőségügyi mutatók elemzése, jelentések küldése a külföldi központba és a beszállítóknak
  • Reklamációkra hozott intézkedések betartásának felügyelete
  • Termékspecifikációk szervezeten belüli kommunikálása, oktatása
  • Vizsgálati specifikációk oktatása
  • A vizsgálati határminták kijelölése
  • A gyártásközi ellenőrzés felügyelete
  • Közreműködik az eljárási utasítások, munkautasítások készítésekor
  • Jelentések elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (minőségbiztosítási képesítés, auditori végzettség (ISO 9001)
  • Hibafeltárásban, gyártói környezetben megszerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook) felhasználói ismerete
  • Középszintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

A ZEISS munkatársai tágas, modern környezetben dolgoznak, ahol számos fejlődési lehetőség áll nyitva előttük, és ahol a szaktudás és a csapatszellem a vállalati kultúra meghatározó elemei. Ennek hátterében a különleges tulajdonosi struktúra és a Carl Zeiss Alapítvány hosszú távú célja áll: elérni, hogy a tudomány és a társadalom együtt érkezzen meg a jövőbe.

Csatlakozzon hozzánk még ma! Holnap már másokat inspirálhat.

Jelentkezzen most! A jelentkezési lap kitöltése legfeljebb 10 percet vesz igénybe.

Mátészalka, 4700 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year
Bachelor

Published on 16.10.2020