MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (GYÁRTÁS)

Autóipari üzletágban tevékenykedő Megbízónk Móron lévő közel 1500 fős nagyvállalat  teljesen új gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelöltet:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (gyártás)

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

  • Gyártásközi minőségügyi problémák kezelése
  • Új termékek bevezetésének minőségügyi támogatása
  • Belső hibaanalízisek elkészítése, akciók definiálása
  • A minőségügyi dokumentációk elkészítése
  • Belső auditok előkészítése, és azokon való aktív részvétel
  • Minőségügyi folyamatok fejlesztése
  • Beszállítók fejlesztése minőségügyi szempontok alapján
  • Ellenőrzési módszerek kidolgozása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • ISO/TS 16949 szabvány ismeret

Előnyös, de nem feltétel:

  • Hegesztési ismeretek
  • APQP folyamatokban való jártasság
  • PPAP dokumentációk készítésében való jártasság
  • Német nyelvtudás

Amit Megbízónk nyújt:

  • Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi Prémium autóipari beszállítói munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Színes, változatos munka
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre – az i.vancsa&jobmax.hu e-mail címre – a magyar és az angol nyelvű önéletrajzait!

Üdvözlettel:

István

Vancsa István
ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Looking for the Best.....

Mór, 8060 Magyarország
Fejér
Full time
1 year

Published on 2020-02-27