Minőségbiztosítási mérnök

  • Minőségjavító tevékenységekben való tevékeny részvétel (FMEA, Six Sigma).
  • A termék és folyamat változásainak jóváhagyása minőségbiztosítás oldaláról.
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítése, napra kész állapotban tartása.
  • Időszakos belső auditok végrehajtása (rendszer/folyamat)
  • Rendszeres adatszolgáltatás belső és külső jelentésekhez.
  • Felelős a control plan előállításáért és karbantartásáért.
  • Felelős az üzem érvényes minőségügyi szabvány szerinti működéséért, a minőségügyi tevékenységek folyamatos fejlesztésével az üzemi minőségmutatók javításáért.
  • Biztonságos gyártásindítás támogatása, felügyelete
  • Problémamegoldó csapat (CAT) vezetése
  • A beosztott szervezet (minőségellenőrök, alkatrész elemzést végzők) munkájának koordinálása, a feladatoknak megfelelő munkaelosztás biztosítása, a jelenlét és távollét szervezése a folyamatos kiszállítás érdekében.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a minőséget érintő kérdésekben gyors és pontos kommunikáció
  • Az észlelt problémák értékelése, szükség esetén eszkalálása.
  • Helyesbítő és megelőző tevékenységek kezdeményezése, követése.
  • Szervezi és részt vesz a napi minőségi megbeszéléseken, az adatok alapján követi a súlyponti problémákat, megoldásokat kezdeményez, felügyeli a meghatározott intézkedések megvalósulását, megszervezi a hatékonyságellenőrzést.

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. két év szakmai tapasztalat
  • Német és/vagy angol kommunikációképes nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Elemző - és problémamegoldó készség
  • Kommunikációs készség
  • Innovációs készség
  • Szervezői készség

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Szombathely
Full time

Published on 20.01.2021