Minőségbiztosítási mérnök

„Világszínvonalú beszállító…világszínvonalú ügyfeleknek”

A közel 500 főt foglalkoztató és folyamatos bővülés alatt álló Sertec Auto Structures (Hungary) Bt. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. Az angol tulajdonú cég 10 telephellyel rendelkezik, ebből 7 Angliában, egy Magyarországon (Ászáron), egy Németországban és egy Kínában található. A több mint fél évszázados szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Az alábbi munkakörbe keresünk releváns tapasztalattal rendelkező munkatársat:

Feladatok:

  • Vevőkkel történő napi szintű kapcsolattartás, szükség esetén a vevő telephelyén
  • Új termék bevezetési folyamatok támogatása
  • Próbagyártási folyamatok felügyelete a projektvezetővel együttműködve
  • Termékdokumentációk (PFMEA, CP, PFC) átvizsgálása, módosítások elvégzése, új dokumentációk készítése
  • PPAP dokumentációk jóváhagyási folyamatában való részvétel, a projekt team támogatása
  • Ellenőrzési utasítások
  • Minőségügyi mutatók nyomon követése, riportok készítése
  • A termék és a gyártási folyamat kapcsán felmerülő hibákra javító akciók kezdeményezése
  • Vevői reklamációk kezelése, 8D riport készítése, kommunikáció a vevőkkel
  • Vevői portálok használata
  • Aktív részvétel belső és külső auditokon
  • Külföldi kiküldetések vállalása
  • Munkavállalók minőségügyi szemléletének fejlesztése
  • Folyamatfejlesztés a társterületekkel
  • A problémák kezelése, gyökérokok elemzése, problémák megoldása

Feltételek:

  • Minőségbiztosítási mérnök vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelő vállalatnál minőségügy területén szerzett 3-4 év tapasztalat
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS/IATF 16949
  • Minőségügyi technikák ismerete (APQP, PPAP, MSA, SPC, FMEA, 8D, 5WHY, Ishikawa)
  • Magas stressztűrő képesség
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • Kitartás
  • Határozott személyiség
  • Német nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő szervezet
  • Sokrétű feladatkör multinacionális dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Barátságos, támogató légkör

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével lehet, vagy a 2881 Ászár, Köztársaság út 15/A. postacímen.

Ászár, 2881 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 17.10.2020