Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • minőségügyi rendszer fejlesztése
  • MEO dokumentumok készítése
  • gyártásközi és végellenőrzés elvégzése/elvégeztetése
  • folyamatos gyártás és termék minőség nyomon követés
  • vevő reklamációk fogadása és azok kivizsgálása
  • intézkedések definiálása reklamáció esetén
  • folyamatfejlesztés és projektek kidolgozása/elvégzése
  • munkautasítások készítése, működésének ellenőrzése
  • termelésben való aktív részvétel

Elvárások:

  • legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • rugalmas és dinamikus munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kiváló csapat
  • stabil vállalati háttér, versenyképes fizetés
  • mobiltelefon, utazás támogatása

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével várjuk.

Szikszó, 3800 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
2 years
Bachelor

Published on 03.07.2020