Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes biztosító partnerünk részére keresünk munkatársat

BIZTOSÍTÁSI FŐIGAZGATÓ
(16-0443)

pozícióba.

Feladatok:

  • Potenciális jelöltek felkeresése,
  • Létszám- és toborzási terv elkészítése havi szinten,
  • Üzleti terv készítése a mentor csapat részére,
  • Biztosításközvetítők és mentorok képzésének koordinálása, szemináriumok, tréningek megszervezése,
  • A társaság által jóváhagyott üzleti tervek teljesítése (értékesítési- és toborzási tervek).

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Életbiztosítási területen szerzett tapasztalat előny,
  • Felsőfokú végzettség előny.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő jutalékrendszer,
  • Praxis garancia,
  • Országos szinten bárhonnan végezhető munka,
  • Előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapesti központtal, országosan

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0443”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el
önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

BIZTOSÍTÁSI FŐIGAZGATÓ (16-0443)

Borsod-Abaúj-Zemplén
Baranya
Békés
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Budapest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor