Mikrobiológiai laboratóriumi technikus

Gyógyszeripari minőségellenőrző laboratóriumba keresünk mikrobiológiai laboratóriumi technikust.

Feladatok:

  • sterilitás és mikrobiológiai tisztasági vizsgálatok végzése tiszta térben
  • környezet higiéniás mintavétel
  • dokumentáció pontos naprakész vezetése

Feltételek:

  • középfokú szakirányú végzettség (mikrobiológiai technikus, egészségügyi szakközép, élelmiszeripari technikus, környezetvédelmi technikus, vegyésztechnikus)

Elvárások:

  • nagyfokú precizitás
  • alapfokú számítógépes felhasználói ismeret

Előny:

  • 2-3 éves aszeptikus munkavégzésben tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Amit biztosítunk:

  • cafeteria
  • rugalmas munkaidő
  • dinamikus fiatalos csapat
  • fejlődési lehetőség
  • kellemes munkakörnyezet
  • hosszú távú munkaviszony
  • határozatlan idejű munkaszerződés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel várjuk!

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 23.02.2021