Mezőgazdasági intéző / menedzser

2001 óta működő magyar tulajdonú társaság, amely meghatározó szereplő a magyar környezetbarát ingatlanfejlesztések és beruházások piacán.

munkatársat keres, aki szakmai tudásával, többéves gyakorlatával és pozitív személyiségével közösségünk és sikereink részese lehet.

Főbb feladatok, munkák:

  • Borsod és Heves megye térségében lévő mezőgazdasági és erdészeti területekkel, borászati és turisztikai egységekkel kapcsolatos feladatok teljes körű koordinálása és menedzselése
  • az érintett területek adminisztrációs ügyeinek naprakész vezetése
  • a munkafolyamatok megvalósulásának megszervezése, ellenőrzése
  • a gazdálkodás mindennapi működésének segítése az operatív feladatok elvégzésével
  • a gazdasági tevékenység elemzéséhez, kiértékeléséhez, előrejelzéséhez, nyomon követéséhez szükséges kimutatások, jelentések összeállítása rendszeres és eseti igényeknek megfelelően
  • szakmai kollégák bevonása mellett hatósági, pályázati és fejlesztési feladatokban történő közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • közép - vagy felsőfokú agrár végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B típusú jogosítvány
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés (mind csapatban mind pedig önállóan)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mezőgazdasági végzettség mellett gazdasági/pénzügyi végzettség és tapasztalat
  • mezőgazdasági mérnök/gazdasági agrármérnök, vagy azzal egyenértékű felsőfokú szakképzettség

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil, biztos hátterű vállalkozás
  • hazai tulajdonoskör
  • lehetőség a szakmai fejlődésre
  • megegyezés szerinti jövedelem

Munkavégzés helye:

  • budapesti székhelyen, illetve BAZ és Heves megyei telephelyek

Jelentkezéseket fényképes, szakmai önéletrajzzal várjuk!

Budapest
Pest
Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Full time
2 years
Bachelor

Published on 03.06.2020