MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ (BÉKÉS ÉS CSONGRÁD MEGYE)

Miért érdemes jelentkezni?

  • Versenyképes alapjövedelemre tehet szert, amely teljesítményalapon jelentősen növekedhet
  • Egy professzionális és stabil csapat része lehet
  • Biztos háttér, kiváló munkakörülmények várják
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon könnyíti munkáját

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú műszaki vagy agrárvégzettséggel rendelkezik
  • Minimum 5 éves tapasztalatot szerzett agrár területen, értékesítői pozícióban
  • A helyi piac ismeretével, kiterjedt kapcsolatrendszerrel rendelkezik
  • Van B kategóriás jogosítványa
  • Az MS Office felhasználói szintű ismeretével rendelkezik
  • Nem gond számára az önálló munkavégzés, jó szervezési, kommunikációs és tárgyalási készséggel bír
  • Kezdeményező, önálló és dinamikus személyiség

Feladatok:

  • Az új munkatárs felelős a vállalat teljes gépválasztékának és vonatkozó szolgáltatásainak proaktív értékesítéséért új és meglévő vevők számára
  • Folyamatos tanácsadás és kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • Új partnerek felkeresése, vevőkör bővítése
  • Piaci részesedés növelése a területen
  • A vevői igények alapján műszaki árajánlatok kidolgozása
  • Tárgyalások folytatása, szerződések előkészítése és ezek adminisztrációja

Munkavégzés helye:

  • Békés és Csongrád megyék

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen friss önéletrajzával!

Békés
Full time

Published on 20.01.2021