DÍSZELGŐ (szerződéses katona, Budapest)

Az ellátandó fontosabb feladatok:
•    Kiemelt díszelgési feladatok Budapesten, néha külföldön, (Nemzeti Ünnepek alkalmával Lobogófelvonás a Kossuth téren, Főméltóságok katonai tiszteletadással történő fogadása)
•    Harcászati kiképzés
•    Éles lövészetek, kézigránát dobás
•    Ügyeleti-, szolgálati feladatok (24 órás)

•    betöltött 18. életév
•    magyar állampolgárság,
•    cselekvőképesség,
•    büntetlen előélet,
•    állandó belföldi lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkezés,
•    katonai szolgálatra egészségi, pszichikai és fizikai szempontból alkalmas minősítés,
•    beosztás betöltéséhez előírt iskolai végzettség,
•    elfogadja egyes alkotmányos jogainak törvény szerinti korlátozását.

A jelentkezésnél előnyt jelent:
•    Fegyveres testületi, esetleg sorkatonai múlt
•    Valamilyen hagyományőrző egyesületi tagság

Különleges elvárások a beosztás betöltéséhez:
•    Hazaszeretet
•    Monotónia tűrés
•    Motiváltság, állóképesség
•    Csapatszellem, lojalitás
•    Fegyelem, önuralom
•    A feladatokat rendszeresen nagy nyilvánosság előtt, sokszor élő televíziós közvetítéssel hajtjuk végre, ennek tudatában is kiváló szintű teljesítményt kell tudni nyújtani

Amit nyújtani tudunk:
•    Kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
•    Felelősséget, teljesítményt elismerő jövedelem
•    Béren kívüli juttatási rendszer
•    Kedvezményes étkezési lehetőség
•    Széleskörű szociális juttatás
•    Tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
•    Távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása
•    Idővel missziós feladatokban való részvétel lehetősége (nem kötelező)

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 02.07.2020