MES technikus /hétfőtől-péntekig/ - Veszprém

Feladatok:

  • A termelésirányító rendszer üzemeltetésének biztosítása
  • A sorindítások támogatása
  • Diagnosztikai szoftver használata
  • Hibák feltárása (hálózati problémák, elakadt telegrammok felderítése, gépirányító PLC hibakódok értelmezése)

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Hálózati ismeretek
  • Termelési tapasztalat előny
  • 3 műszakos munkarend vállalása hétfőtől-péntekig

Előny:

  • PLC programozási tudás előny, PLC kódolvasás, értelmezés (TIA portal S7-15xx)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér, amely a műszakpótlékok mellett további karrierbónusszal egészül ki
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Modern munkaeszközök, munkakörülmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása

A munkavégzés helye: Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Veszprém
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 28.02.2020