MES mérnök

  • Új projektekben való közreműködés
  • Különböző szoftverkomponensek telepítése, konfigurálása, tesztelése
  • Új elektronikai projektek MES (SAP ME alapú) oldali támogatása
  • Gyártási rendszereket érintő incidensek kezelése, hibaanalízis, hibaelhárítás, eszkaláció, felkövetés
  • Gyártáshoz szükséges konfigurációk beállítása
  • Reklamációk kezelése, riportok készítése
  • Felhasználói oktatások tartása, dokumentációk készítése
  • A MES rendszert érintő új szoftverek, hardverek, bevezetése, installálása, konfigurálása
  • A MES rendszerek karbantartása, üzemeltetése (hibaelhárítás), igény esetén készenlétben is

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú informatikai vagy villamosmérnöki végzettség
  • Gyártástámogatásban vagy üzemeltetésben szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóság
  • Szisztematikus munkavégzés, szakmai meggyőzőképesség
  • Határozott fellépés, terhelhetőség
  • Microsoft Office alapismeretek
  • Hálózati ismeretek
  • Adatbázis kezelő rendszerek ismerete (MSSQL)
  • Programozási ismeretek (C#)

Amit nyújtunk / Benefits

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Kiváló munkakörülmények
  • Stabil vállalati háttér
  • Dolgozói kedvezmények

MES mérnök

Pécs
Full time

Published on 21.11.2020