MES adminisztrátor (INTS/22/86)

Kiemelkedő színvonalú elektronikai gyártópartnerünk keresi MES adminisztrátor munkatársát.

Téged keresünk, ha:

  • Műszaki képesítéssel rendelkezel
  • Van 2 év tapasztalatod hasonló területen
  • Angol nyelvtudásod kommunikációs szintű

A munkakörnek megfelelően jobbnál-jobb feladatokkal látunk el, mint például:

  • Végfelhasználói hozzáférés karbantartása (MES, ERP),
  • Lehetséges kockázatok és problémák meghatározása és fejlesztésekre való javaslattétel
  • Felelősség az információs rendszer működéséért és karbantartásáért
  • RFQ előkészítése
  • Rendszerfelügyelet
  • Napi kommunikáció a nemzetközi támogató csapattal
  • Adatok bevitele és a KPI beállítása
  • A MES és az ERP rendszer folyamatos fejlesztése, támogatása és hibaelhárítások elvégzése (együttműködés az új ERP és MES rendszerek bevezetése során)
  • A MES rendszerekkel kapcsolatos hardverek (terminálok, nyomtatók, 2D kódolvasók) ismerete és beállítása

Miért éri meg nálunk dolgozni?

  • Mert versenyképes alapbért biztosítunk,
  • és mellé kapni fogsz cafetériát, utazásköltség támogatást,
  • laptopot,telefont,
  • tiszta környezetben,
  • szuper jó csapatban,
  • hosszútávon dolgozhatsz és szakmailag fejlődhetsz nálunk.

Munkavégzés helye: Nagykőrös

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Nagykőrös, 2750 Magyarország
Pest
Full time
2 years
Vocational school

Published on 05.01.2021