Mérőkezelési, korlátozási és kivizsgálási munkatárs

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Mérőkezelési, Korlátozási és Kivizsgálási Osztálya

MÉRŐKEZELÉSI, KORLÁTOZÁSI ÉS KIVIZSGÁLÁSI MUNKATÁRS

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • A szolgáltatási területen meghatározott vízmérők cseréje;
  • a szolgáltatási területen hátralékos felhasználókkal szemben a közüzemi ivóvíz-szolgáltatás felfüggesztésének vagy korlátozásának végrehajtása, törvényes keretek között;
  • felhasználói megkeresések ügyintézése során szükséges helyszíni kivizsgálások;
  • tervezett mérőhely ellenőrzések és hitelesítési mellékmérő cserék és/vagy plombálások dokumentált elvégzése.

FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • önállóság
  • jó kommunikációs készség

ELŐNY:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • érettségi bizonyítvány
  • technikusi végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Dombóvár

Jelentkezni 2019. augusztus 11-ig lehet.

Dombóvár, 7200 Magyarország
Tolna
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 27.02.2020