Mérőeszköz Technikus

Nemzetközi technológiai csoport • speciális üvegek • high-tech anyagok és alkotóelemek • több mint 130 év tapasztalata • több mint 16.000 alkalmazott • 34 országban • innovatív ötletek a jövőnkért

Legyen a SCHOTT a következő mérföldkő az életedben! A SCHOTT Hungary Kft. sikeres csapatának erősítésére lukácsházai gyárába munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Mérőeszköz Technikus

folyamatos munkarend (A műszak)

A Te Feladataid

  • termelő gépekre telepített kamera mérőrendszerek méréspontosságának ellenőrzése
  • termelő gépekre telepített mechanikus mérőrendszerek méréspontosságának ellenőrzése
  • termelő gépekre telepített mérőrendszerek kidobás funkciójának ellenőrzése
  • műszakos egyéni / laboros mérőeszközök ellenőrzése, kalibrálása és kisebb javítások elvégzése
  • kemence hőszenzor kalibrálás
  • belső kalibrálás elvégzése során a jegyzőkönyvek kitöltése
  • mérőeszközöket tartalmazó táblázat napra készen tartása, karbantartása, nyomon követése
  • a felsorolt tevékenységekhez kapcsolódó dokumentumok töltése, vezetése és kezelése

A Te Profilod

  • középiskolai végzettség
  • elsődleges elvárás a termelő vállalatnál szerzett munkatapasztalat
  • előnyt jelenthet, de nem elvárás mérőeszközök, kamerák karbantartásában és javításában való jártasság
  • alapfokú angol nyelvismeret előnyt jelenthet, de nem elvárás
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés

A Mi Ajánlatunk

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • stabil, növekvő nemzetközi vállalat

Érdekes feladatokra és kihívásokkal teli projektekre, valamint motivált és barátságos csapatra számíthatsz. Osztoznál velünk sikereinkben? Küldd el jelentkezésed: SCHOTT Hungary Kft., HR,

SCHOTT Hungary Kft., Lukácsháza Human Resources, Ilona Mosonyi, +3694568484

Lukácsháza, 9724 Magyarország
Full time

Published on 22.10.2020