MÉRŐASZTALOS

Érdekel a műszaki terület?

Biztos hátterű céget, bejelentett munkaviszonyt keresel, ahol megbecsülik a munkádat és figyelembe veszik egyéb teendőidet?

Jelentkezz Partnerünkhöz MÉRŐASZTALOS pozícióba!

A cég fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása.

Itt családbarát munkahely és támogató csapat is vár!

Feladatok:

  • Egyedi célszerszámok és berendezések 2D és 3D geometriai mérése konstrukció és műszaki dokumentáció alapján,
  • Szerszámok és gépek 3D geometria alapján történő beállítása,
  • Mérési jegyzőkönyvek készítése.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek,
  • 3D mérőkarral történő geometriai mérésben, illetve mérőasztalon szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyök:

  • Középfokú német nyelvismeret szóban és írásban,
  • Catia szoftver ismerete,
  • Power Inspect szoftver ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • 100%-ban bejelentett alapbér,
  • Cafetéria,
  • Prémium,
  • Pótlékok,
  • Túlóra lehetőség,
  • 1 műszak,
  • Szakmai fejlődés,
  • Családbarát vállalat,
  • Támogató csapat.

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Pozíció területei:

  • Mérnöki / Műszaki területek: Műszaki támogatás
  • Fizikai munka / Szakmunka: Autóipar / Autószerelés / Szervizes

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Fejér megye, Mór
  • Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, napi 8 óra, rugalmas munkakezdés.
  • Ha felkeltettük érdeklődésedet, pályázz magyar nyelvű önéletrajzoddal!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Fejér
Full time

Published on 20.11.2020