Similar jobs like this one

A Lambda Systeme Kft. sikeresen működő építőanyag nagykereskedelmi vállalat.
Országos értékesítési hálózatunk BUDAPESTI központjába
keresünk

Mérnök - Üzletkötő

munkatársat.

A munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Feladatok:

  • építőanyag értékesítés és műszaki szaktanácsadás
  • meglévő partnerkör forgalmának megtartása, fejlesztése
  • potenciális új ügyfelek felkutatása
  • projekt információk figyelése, feldolgozása
  • árajánlatok készítése, megrendelések teljesítésének összehangolása
  • az értékesítési eredmények növelése
  • együttműködés a háttér munkálatokat végző Kollégákkal

Amit várunk:

  • műszaki végzettség
  • építőanyagok magabiztos ismerete
  • piac és terület ismeret
  • kereskedelmi szemléletmód
  • aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Személyes készségek:

  • jó kommunikációs készség
  • kezdeményező szemléletű ügyfélkezelés
  • dinamikus, vevőorientált fellépés
  • önálló, precíz munkavégzés képessége
  • ambiciózus személyiség, csapatmunkára való készség
  • megbízhatóság
  • a munkavégzéshez elengedhetetlenül szükséges mobilitás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely, biztonság
  • lendületes munkakörnyezet, jó csapatszellem
  • gondoskodó vállalati attitűd
  • áttekinthető, versenyképes jövedelem csomag
  • felelősségteljes szakmai munka
  • folyamatos fejlődés, továbbképzés
  • céges autó, mobil telefon

Előnyt jelent:

  • építő- vagy építészmérnök végzettség
  • építőanyag kereskedelemben vagy építőipari kivitelezésben szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • idegen nyelv ismerete

Várjuk fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét a Jelentkezem gombra kattintva.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 14.11.2020