Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

(16-0929)

pozícióba.

Feladatok:

  • Termékek és szolgáltatások értékesítése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Új ügyfélkör kiépítése,
  • Piac- és konkurencia elemzések készítése,
  • Árajánlatok kidolgozása a vevői igények alapján.

Elvárások:

  • Gépész-, vagy mechatronikai mérnök végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Céges autó,
  • Home office lehetőség,
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • Nemzetközi, stabil háttér.

A munkavégzés helye: Országosan

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0929”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (16-0929)

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time