Mérnök tanár

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • A duális szakképzésben résztvevő tanulók kompetenciáinak fejlesztése elektrotechnikai, elektronikai, automatikai és mechatronikai szakmai területeken
  • A tanulók felkészítése a képzést lezáró szakmai vizsga sikeres letételére
  • Elméletigényes gyakorlati és gyakorlati foglalkozásokra tananyag, digitális tananyag, szemléltető anyagok elkészítése, tanműhelyi, oktatási célra rendelkezésre álló gépek, eszközök és műszerek elő-, illetve felkészítése
  • A tanulók üzemi gyakorlatainak megszervezése, a gyakorlatok ideje alatt a tanulók munkájának folyamatos szakmai felügyelete és támogatása. Külföldön végzett szakmai gyakorlatok szervezése (Erasmus)
  • Az oktatásra kerülő tananyag, valamint a módszertan folyamatos fejlesztése a digitalizáció, a szakma és a Festo-AM műszaki fejlesztéseivel összhangban
  • Formai előírások betartásával tanterv és tanmenet készítése, foglalkozási napló, E-napló, Kréta naprakész vezetése, jelenléti ív vezetése, havi elszámolások készítése, tanulói hiányzásokkal kapcsolatos igazolások adminisztrálása, partner iskolákkal
  • A Festo-AM Kft. HR szervezetével a tanulók humán- és bérüggyel kapcsolatos ügyeinek rendezése
  • A képzésben használatos új eszközök beszerzésének szakmai előkészítése
  • Különböző szolgáltatási igények megrendelése a Festo-AM Kft. belső szolgáltatóitól (anyagrendelés; belső szállítási feladatok; EHS-igények; munkaruha ellátás; írószerigények; stb.)
  • Feston kívüli szakmai fórumokon részvétel
  • Tanulók toborzásában, toborzással összefüggő marketing projektekben és kapcsolatépítésben részvétel

Elvárások:

  • Elektronikai/elektrotechnikai irányú felsőfokú végzettség
  • Folyamatban lévő vagy megszerzett pedagógiai végzettség
  • Oktatással vagy szakképzéssel kapcsolatos releváns munkatapasztalat
  • Digitalizációval, vagy automatizációval, vagy smart factory technológiákkal kapcsolatos kompetenciák vagy munkatapasztalat
  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Pozíciószint:

  • Beosztott

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Budapest
Pest
Budapest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 12.06.2020