Mérnök munkatárs

A Beruházás Lebonyolító Igazgatósághoz mérnök munkatársakat keresünk.
Szeretnél részt venni izgalmas vasúti projektek megvalósításában? Érdekelnek a műszaki újdonságok?
Végzettségednek és tapasztalatodnak megfelelően tervezői, beruházási, projektlebonyolítói, projektkoordinátori munkakörök várnak rád! Ha kezdő vagy, gyakornoknak is várunk egy biztos kiszámítható jövőképpel!
Csatlakozz hozzánk, és építsd velünk a jövő vasútját, infrastruktúráját!
A jövő vasútját már veled szeretnénk építeni, vedd fel a lendületet!

Új munkatársunk feladatai lesznek
Az alábbi, jelenleg futó projektek megvalósításához keresünk munkatársakat:
- A vasúti infrastruktúra akadálymentesítése az ország egész területén.
- Utascentrumok kiépítése a fejpályaudvarokon.
- A Déli pályaudvarhoz vezető alagút süllyesztése az emeletes vonatok fogadása céljából.
- Budapesti agglomeráció vasúti fejlesztése, állomások és megállóhelyek környezettudatos felújítása, P+R és B+R parkolók kiépítése.
- Budapesti fejpályaudvarok (Keleti és Nyugati pu.) műemléki szempontokat is figyelembe vevő korszerűsítése, akadálymentesítése, utasközpontú újragondolása, új szolgáltatások pl.: Kormányablak
- Fővárosi kötöttpályás fejlesztés keretében új megállóhelyek kialakítása. Célunk növelni a vasúti szolgáltatás színvonalat, élhetőbbé tenni a várost, csökkenti a szmogot.
- Modern városok és falu programok keretében új ICS létrehozása a városképileg meghatározó vasútállomások környezetében. (Kaposvár, Debrecen, Pécs és Veszprém Európa Kulturális Fővárosai stb.)
- Kisvasutak felújítása, újra nyitása Balatonfenyves – Csisztafűrdő között, valamint Nyíregyháza és Nyíregyháza – Sóstó között.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- Felsőfokú állami iskolai végzettség (villamosmérnök, építőmérnök, építészmérnök, mérnökinformatikus).

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-03-09

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Full time

Published on 23.02.2021