Mérnök gyakornok

A Water üzletág tatabányai üzeme, a világ legjelentősebb ultraszűrő víztisztító membránokat előállító gyára, ahol a létfontosságú víz újrahasznosítására koncentrálva olyan rendszereket készítenek, amelyekkel tiszta vizet adnak a jövő generációinak. A cég által gyártott egyedülálló csúcstechnológiával a szennyvíz jó minőségű ipari tápvízzé, vagy akár ivóvízzé alakítható.

Feladatok:

  • projekt csapat napi munkájának támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása – dokumentációk naprakészen tartása, riportok készítése, ajánlatok elemzése
  • részvétel projekt előkészítésben, mérési és adatgyűjtési feladatokban
  • AutoCad rajzok készítése, módosítása
  • projekt vezetések helyszíni támogatása

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • folyamatban lévő tanulmányok gépész szakon
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • AutoCad tervezői program felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig heti 2-3 nap vállalása
  • rugalmas időbeosztás szerint végezhető diákmunka
  • legalább fél éven keresztül

Amit kínálunk

  • bruttó 1410 Ft/óra
  • cafetéria
  • utazási költségek térítése

Előnyt jelent:

  • épületgépészeti ismeretek
  • angol nyelvtudás

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!

Tatabánya, 2800 Magyarország
Part time

Published on 16.10.2020