MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ (termékvizsgálati üzletág)

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktív ügyfél látogatások, kapcsolatok kiépítése országosan: vegyipari/ gyógyszeripari/ élelmiszeripari cégek
  • Műszaki szaktanácsadás
  • A szerviz divízióval együttműködve műszaki támogatás nyújtása a berendezések üzemeltetése és karbantartása során
  • Aktív részvétel globális és helyi marketingkampány kialakításában
  • CRM rendszer adminisztrációja
  • A megadott targetszámok elérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépész VAGY villamosmérnök végzettség
  • Minimum 1-2 éves vegyipari/ gyógyszeripari területen értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Erős kommunikáció képes szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen-riportok készítése a külföldi szakmai vezető számára, illetve ügyfél kapcsolattartás esetén)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Értékesítési szemlélet
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes bérezési csomag (alapbér+ cafeteria+ havi bónusz)
  • Céges autó, ami magáncélra korlátlanul használható
  • Folyamatos szakmai képzések, tréningek biztosítása
  • Rugalmas munkavégzés
  • Biztos, hosszú távú, stabil munkahely
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest XV. kerület, országosan

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk jelentkezését frissített önéletrajza feltöltésével honlapunkon keresztül!

Pest
Full time

Published on 23.02.2021