Mérnök

Évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az ORION Elektronikai Kft.

budapesti telephelyére

Mérnök

munkatársat keres

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú elektronikai vagy informatikai végzettség
  • Gyakorlat elektronikai gyártás vagy számítógép összeszelésben
  • Tapasztalat termék teljeskörű bevezetésében, dokumentálásában stb.
  • Gyártás szervezési ismeretek
  • Minimum középfokú angolnyelv tudás szóban és írásban

Feladatok:

  • Számítógépek, szerverek összeszerelése, hibák diagnosztizálása
  • Folyamatokhoz szükséges dokumentációk elkészítése, hibaanalízis kiértékelése és rögzítése adatbázisban
  • Programozás, automatizált eljárások készítése a gyártáshoz
  • „Dos”/Linux/ Windows parancsok ismerete szükséges

Frissen végzett vagy még főiskolai/egyetemi tanulmányait folytató mérnökök pályázatát is várjuk!

Jelentkezni magyar és angol önéletrajz beküldésével lehet.

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B,

Mérnök

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 30.10.2020