AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Közel 14 éves múlttal rendelkező Partnercégünkhöz keresünk

számviteli és adótanácsadó munkatárs

pozícióba munkatársat.

Könyvelő és tanácsadó Partnercégünk szolgáltatásaival széleskörű lehetőséget biztosít belföldi és nemzetközi ügyfeleinek mind könyvelés, bérszámfejtés, komplex cég- és székhelyszolgáltatás, adótanácsadás, üzleti hatékonyság fejlesztés területén. A folyamatos fejlesztéseknek és újszerű alkalmazásoknak köszönhetően az ügyfélkör bővülése elengedhetetlenné teszi, a széleskörű szaktudással rendelkező, immáron több éve sikeresen együttműködő, egymást támogató, jókedvű és eredményes Csapat bővülését.

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Feladatok, amelyben a támogatásodat kérjük:

  • Havi, éves zárásokhoz kapcsolódó feladatok
  • Adóbevallások, beszámolók készítése
  • Adózással kapcsolatos teljes körű tanácsadás ügyfelek részére (ügyfél kérdés megválaszolása, önálló adózási lehetőségek, megoldások kidolgozása)
  • Speciális és komplex adatszolgáltatások, jelentések készítése (pl. cash-flow tervek, hitelkérelmek)
  • Könyvvizsgálatban közreműködés
  • Riportok készítése
  • Junior munkatársak szakmai irányítása, támogatása

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Számviteli törvény és adójogszabályok naprakész ismerete
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Felhasználói színtű MS Office ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Jó kapcsolatteremtő készség, csapatjátékos attitűd
  • Digitalizációhoz való pozitív hozzáállás

Előnyt jelent:

  • könyvelői irodában szerzett több éves releváns szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk számodra:

  • Kiemelt bérezés, céges mobiltelefon
  • Kiszámítható munkarend (Hétfőtől – Péntekig, napi 8 órás munkavégzés)
  • Betanulást követően 100% home office lehetőség vagy modern, elegáns irodakörnyezetben való munkavégzés, megbeszélés szerint
  • Szakmai fejlődési lehetőség (karrier út, képzések támogatása)
  • Újító ötletek megvalósíthatóságának lehetősége
  • Támogató vezető, aki maga is aktív részt vállal a feladatokból
  • Igényes munkakörnyezet, megbízható és stabil vállalati háttért
  • Fiatal, dinamikus csapatot, barátságos munkahelyi légkört
  • Rugalmasság, önállóság

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat!

További információért keresse fel Kollégánkat, Kiss Máriát a 06 20 273 1900 telefonszámon!

Köszönjük a jelentkezésedet! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

számviteli és adótanácsadó munkatárs- Budapest, V. kerület

Budapest
Full time

Published on 09.05.2022