Mérlegképes könyvelő

Gyulai partnercégünk számára keresünk Mérlegképes Könyvelő kollégát.

Feladatok / Tasks

  • Folyószámla egyeztetések, bejövő utalások egyeztetése
  • Vevőszámlák importálása, főkönyvi könyvelése k
  • Tárgyi eszköz nyilvántartása és karbantartása
  • Folyamatok optimalizálásának támogatása
  • Főkönyvelő munkájának támogatása
  • Havi zárások támogatása
  • Részvétel a folyamatoptimalizálásban
  • Közreműködés havi és időszakos riportok, adatszolgáltatások elkészítésében
  • Pénzügyi vezető munkájának támogatása

Amit nyújtunk / Offer

  • jó hangulatú és fiatalos csapat
  • modern és barátságos munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye frekventált helyen
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos, stabil gazdasági hátterű cég
  • Versenyképes bérezés
  • Céges laptop
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Munkábajárás támogatása

Requirements:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Könyvelési - bevallási területen legalább 3 év tapasztalat
  • Könyvelőirodai tapasztalat előny
  • Behatóan ismeri a hatályos számviteli és adózási jogszabályokat
  • Alap angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Gyula
Full time

Published on 07.04.2021