Számviteli csoportvezető

pozicióra keresünk munkatársat

FELADATOK:

  • a társaság napi könyvelési feladatainak teljes körű ellátásában való részvétel
  • főkönyvi, analitikus és folyószámla egyeztetések
  • havi és éves zárási feladatokban való aktív részvétel
  • közreműködés a havi kontrolling riport összeállításában
  • bevallások készítése
  • kapcsolattartás az adóhatósággal, partnerekkel
  • egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • dokumentációk rendszerezése és tárolása,
  • kapcsolattartás a cég szervezeti egységeivel, a cégcsoport tagjaival, valamint külső partnerekkel

ELVÁRÁSOK:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • könyvelésben szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • bevallások készítésében szerzett gyakorlat
  • pénzügyi-, számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • irodai, ügyviteli informatikai eszközök magas szintű alkalmazása (MS office, integrált rendszerek)
  • megbízható, vidám, barátságos személyiség
  • analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet, precizitás, proaktivitás
  • pontos, önálló, célorientált munkavégzés
  • jó kommunikációs és prezentációs készség

ELŐNYT JELENT:

  • angol vagy német nyelvtudást

AMIT NYÚJTUNK:

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • családias légkör
  • modern, támogató munkakörnyezet
  • versenyképes bérezés
  • fejlődési, továbbképzési lehetőség

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 10.10.2020