Mérlegképes könyvelő

MÜPRO egy növekvő, nemzetközileg aktív vállalatcsoport több európai leányvállalattal és számos kereskedelmi partnerrel világszerte. A gépészeti rögzítések és zajcsillapítás területén a piac vezető innovatív szereplői közé tartozunk, elsődlegesen a szerelő szakcégek tartoznak az ügyfeleink körébe.

Nemzetközi cég magyarországi számviteli csapatába keresünk motivált munkatársat az alábbi munkakörbe:

Budapest, IX. kerületi telephelyünkre

Feladatok:

  • Pénzügyi iratok érkeztetése, iktatása, számlák szkennelése
  • Beérkező számlák tartalmi és formai ellenőrzése, hibás számlák visszaküldése
  • Bank kivonatok letöltése
  • Banki tételek könyvelése
  • Számlák könyvelése
  • Tárgyi eszközök könyvelése
  • Szerződés nyilvántartás kezelése
  • Szállítói és vevői folyószámlák karbantartása
  • Adó folyószámlák egyeztetése
  • Közreműködés a havi és év végi zárlati munkálatokban
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Precíz, felelős, pontos és következetes munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office programok)
  • SAP FI, SD, MM, AM modulok felhasználói szintű ismerete
  • Német és / vagy angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Biztos nemzetközi háttér, lendületes csapat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Azonnali kezdés

Jelentkezne?

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje önéletrajzát.

Budapest
Pest
Full time
2 years
Vocational school

Published on 24.06.2020