Tungsram innovatív globális márka, székhelye Magyarországon van. „Az innováció az örökségünk” - a Tungsram Csoport új vezetésének alapvető hite, amely folytatja és újraéleszti a magyar kreativitás és innováció 120 éves büszke hagyományát.

Keressük új csapattagunkat Nagykanizsára

MÉRÉSÜGYI SZAKÉRTŐ ÉS VEZETŐ

pozíciónkba, aki szeretne csatlakozni és részt venni egy fejlődő vállalat sikereiben.

Feladatok:

  • Meglévő 3D és szkennelő berendezése üzemeltetése
  • Mérőprogramok készítése
  • Megtervezett rajzok mérésügyi értelmezése
  • Mérésügyi rendszer (MSA) rendszerek kidolgozása
  • Folyamatok kidolgozása

Pályázati feltételek

  • Felsőfok műszaki végzettség
  • Mérésügyi rendszerekben való tapasztalat
  • 3D mérő rendszerekben és szkennelő mérőrendszerekben való jártasság
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Mérőrendszer programozásában való tapasztalat
  • NPI folyamatok ismerete, abban való részvétel

Előnyt jelent

Műanyagipari tapasztalat

    Amit kínálunk

    • Versenyképes bér
    • Béren kívüli juttatások
    • Ingyenes szűrővizsgálatok, egészségprogram
    • Mobil előfizetés
    • Folyamatos szakmai fejlődés és képzés
    • Karrierlehetőség
    • Tiszta, új, biztonságos munkakörnyezet
    • Kollektív Szerződés, Szakszervezet
    • Rendszeres céges rendezvények

    Mérésügyi szakértő és vezető

    Nagykanizsa
    Zala
    Full time
    1 year

    Published on 11.03.2020