Similar jobs like this one

Recommended jobs

Menedzser asszisztens munkatársat keresünk

Partnerünk cége 2004-ben alakult elsősorban jelöléstechnikai rendszerek forgalmazására. A forgalmazott termékek teljeskörű szervizét is ellátják.

Cégük, megalakulása óta folyamatosan fejlődik. Az egyre növekvő és változó jelöléstechnikai igények további kihívást és fejlődési lehetőséget kínálnak számukra a jövőben is.

Jelenleg pályázatot írnak ki az alábbi állás betöltésére:

Menedzser asszisztens

A munkakör célja a vevői megrendelések teljesítési szintjének biztosítása és növelése, az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Főbb feladatok, munkák:

  • Megrendelések összeállítása és elküldése
  • A beszállítóktól érkező áruk bevételezése
  • A készletgazdálkodási és számlázási program kezelése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, szállítókkal és szállítmányozókkal
  • Számlázás és ezzel kapcsolatos statisztikai jelentések elkészítése
  • Bejövő telefonhívások fogadása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érettségi
  • MS Word, Excel, MS Outlook, Internet használat, kezelés, jó ismerete
  • Román nyelvtudás tárgyalási szinten
  • Angol nyelvtudás tárgyalási szinten
  • Jó kommunikáció
  • Hatékony, kitartó, önálló, gyors munkavégzés

Előnyök:

  • Számlázásban, raktárgazdálkodásban szerzett ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Átlagnál magasabb, teljesítmény arányos bérezés
  • Prémium évi 2 alkalommal
  • Kellemes, őszinte munkakörnyezet

Szeged
Full time

Published on 26.06.2021