Similar jobs like this one

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MENEDZSER ASSZISZTENS
(16-0735)

pozícióba.

Feladatok:

  • Angol és német nyelvű fordítások,
  • Tolmácsolás angol - magyar - német nyelveken,
  • Tárgyalók, irodaépület rendben tartása, vendégek fogadása,
  • Utazásszervezés,
  • Biztosítások intézése az üzleti útra induló kollégák részére,
  • Excel táblázatok kezelése és frissítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú angol ÉS német nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, stabil háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés és bónusz.

A munkavégzés helye: Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0735”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el
önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

MENEDZSER ASSZISZTENS (16-0735)

Vas
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 22.07.2021