Megváltozott munkaképességű kézi csomagoló munkatárs 4 órában

Tartós élelmiszerek kézi csomagolásában és papíripari termékek összeállításában jártas megváltozott munkaképességű* munkatársakat keresünk X. kerületi műhelyünkbe 4 órás részmunkaidőben

Feladatok:

  • Kézi csomagolás

  • Por állagú termékek zacskókba töltése

  • Félautomata gépekhez tasakok előkészítése

  • Tasakok címkézése

  • Tasakok mérése

  • Kész termékek dobozolása

  • Papíripari termékek összeállítása és ragasztása

Elvárások:

  • Érvényes tüdőszűrő

  • Higiéniára igényes

  • Monotóniatűrés

  • Munkájára igényes

  • Pontos és gyors munkavégzés

  • Megbízhatóság

  • Motiváltság

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület (Gyógyszergyárhoz közel)

Juttatások:

  • fizetés bruttó 90.125 Ft

  • munkába járás költségtérítése (BKK bérlet/üzemanyag támogatás)

* Rendelkezik komplex orvosi szakvéleménnyel, melyben szerepel az egészségkárosodásának mértéke. (szakvéleményét NEM kérjük a jelentkezéséhez csatolni)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük jelentkezzen a kezi-Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni.starjobs.hu/web#id=890&model=mail.alias" name="alias_id" id="o_field_input_321" title="" style="color: rgb(0, 154, 232);">[ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ]
e-mail címen.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Budapest
Full time

Published on 25.11.2021