Megváltozott munkaképességű irodai munkatárs (Debrecen)

Munkakörtől függően:

  • Megrendelések feldolgozása
  • IT problémák megválaszolása
  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Részvétel a pénzügyi terület munkafolyamataiban
  • Egyéb adminisztratív teendők

Elvárások / Requirements

  • Érvényes komplex szakvélemény a megváltozott munkaképességről
  • Folyékony angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Az angol mellett második idegennyelv ismerete, aktív használata

Amit nyújtunk / Benefits

  • Hosszútávú munkalehetőség egy nemzetközi vállalatnál
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Alapbéren felüli juttatások
  • Modern irodai környezet Debrecenben
  • Home office lehetőség
  • Szabadon választható napi 6-7-8 órás munkaidő

Jelentkezésed a lenti gombra kattintva várjuk, melyhez kérjük csatold az angol nyelvű önéletrajzod is.

Debrecen
Full time

Published on 23.02.2021