Medior webfejlesztő

Medior PHP fejlesztőt keresünk szegedi partnercégünk részére, minimum 2-3 év szakmai tapasztalattal, igény szerint határozatlan időre vagy projektmunkára, tapasztalattól függő bérezéssel. Az ideális jelölt nyitott az újdonságokra, illetve rendelkezik angol nyelvismerettel, mellyel megérti a szakmai anyagokat. Emellett együtt tud működni a csapattal.

Feladatok / Tasks

  • REST API fejlesztés
  • Együttműködés a csapat többi tagjával

Amit nyújtunk / Offer

  • Versenyképes munkabér
  • Rugalmas, családbarát munkarend (kötetlen munkaidő)
  • Rengeteg új technológia megismerése, folyamatos fejlődés, tanulás
  • Összetartó, fiatal, motivált csapat, támogató kollégák
  • Béren kívüli juttatások (céges telefon, laptop) megegyezés szerint
  • Képzési lehetőségek

Requirements:
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvismeret (szakmai anyagok megértése és alkalmazása)
  • Nyitottság az újdonságokra
  • Csapatban való együttműködés
Benefits:
  • Erős PHP ismeret
  • REST API fejlesztési tapasztalat
  • Docker ismerete

Szeged
Full time

Published on 08.04.2021