Senior fejlesztő

Partnercégünk egy kanadai tulajdonban lévő vállalat. Szenvedélyük a modern technológia és az ember kapcsolata. A technológia folyamatos fejlődésének köszönhetően azon dolgoznak, hogy az egészségügyben dolgozók képzését, megoldásaik segítségével, világszinten támogassák.

Pozíció azonosító: B148SD

Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, C# fejlesztő, Java fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Feladatok

  • Összetett felhő alapú webalkalmazások fejlesztése
  • Különálló rendszerek integrálása a REST programozási felületen (API) keresztül

Elvárások

  • Befejezett, felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 – 4 év alkalmazás fejlesztői tapasztalat (C# vagy Java)
  • Tapasztalat felhő alapú alkalmazások fejlesztésében
  • HTML5, CSS3 alapos ismerete
  • TypeScript vagy JavaScript alapos ismerete
  • Perl vagy Python ismerete
  • NoSQL és Web Services alapismeretek
  • Git, SVN, Azure ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Megoldásorientált attitűd

Előny

  • MongoDB ismerete

Egyéb információ

  • Érdekes és a társadolom számára hasznos projektek
  • Modern technológiák használta
  • Külső-belső képzéseken folyamatos részvétel
  • Humor
  • Csapatszellem
  • Kreativitás
  • Egyenesség
  • Nyitottság
  • Teljes munkaidő állás (alkalmazott)
  • Versenyképes fizetés
  • Heti 3 nap HO lehetőség
  • Kellemes, barátságos munkakörnyezet

Veszprém
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 22.10.2020