Medical Scientific Liaison

Az Ön új cége:

Nagy múltú innovatív gyógyszeripari vállalat.

Az Új MSL feladatai lesznek:

  • Partnerünk profiljába tartozó tudományos területeken új eredményekhez vezető projektekben való aktív részvétel.

  • Közreműködés a Magyarországon végzett klinikai vizsgálatok / beavatkozással nem járó vizsgálatok lebonyolításában. Részvétel tudományos közlemények megírásában.

  • A munkáltató érdekkörébe tartozó tudományos területeken evidenciák, ismeretek eljuttatása az egészségügyi szakemberekhez

Amire szüksége lesz a sikerhez

  •  felsőfokú egészségügyi végzettség, melyben az orvosi diploma jelentős előnyt jelent

  •  tárgyalóképes angol nyelvtudás

 Előnyt jelent a pályázás a során:

  •  tudományos fokozat, tudományos munkásság, tudományos publikációkban aktív részvétel

  •  klinikai gyakorlat

  •  klinikai vizsgálatokban szerzett tapasztalat

Mit kell tennie most:

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, a "jelentkezem"  gombra kattintva önéletrajza elküldésével tud jelentkezni rá.

Budapest
Full time

Published on 23.02.2021