Mechatronikai mérnök - Pápa

Feladatok:

  • Mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészek beépítése, javítása, karbantartása
  • Gépi funkciók, paraméterek beállítása
  • Gépek, berendezések átállítása, esetleges fejlesztése, bővítése
  • Robotkarbantartás, hiba okok felderítése, analizálása, felügyelet, fejlesztés, programozás
  • Termelés folyamatosságának a biztosítása
  • Üzemi eszközök karbantartásának, beosztásának tervezése, felügyelete, megvalósítása
  • Dokumentációkezelés, rendszerdokumentációk kezelése és létrehozása
  • Szakmai támogatás berendezések beüzemelésénél és javításánál.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (mechatronikai vagy villamos mérnöki)
  • Siemens PLC programozói tapasztalat
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói és programozói számítógépes ismeretek, minimum felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Vezetői engedély
  • Rugalmas, határozott, magabiztos személyiség
  • Precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, alkalmazkodó készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítóként világszerte ismert, gépjármű utastéri komponensek gyártásával foglalkozó Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem!" gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni Paksi Krisztánál a +36 20-911 57 56-os mobilszámon lehet!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Pápa
Full time

Published on 25.05.2021