Mechanikus szerelő

Mechanikus szerelőket keresünk debreceni partnercégünk számára

Feladatok / Tasks

  • Élelmiszer- és üdítőipari gyártóberendezések összeszerelése
  • Alkatrészek összeépítése műszaki rajz és leírások alapján

Amit nyújtunk / Offer

  • Multinacionális vállalati környezet, változatos feladatok
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Teljesítményalapú éves bónuszjuttatás
  • Szakmai továbbképzések

Requirements:
  • Szakközépiskolai vagy szakiskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség, csapatszellem
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Németországi betanulás vállalása az első néhány hónapban
  • Az angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent, de nem elvárás

Debrecen
Full time

Published on 01.03.2021