Mechanikus szerelő

Feladatok:

  • Egyedi gyártóberendezések összeszerelése
  • 3D modellek, műszaki rajzok olvasása
  • Szakmai tevékenységhez köthető adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Releváns, szakirányú végzettség (lakatos, gépész, mechatronikai technikus stb.)
  • Gyártóberendezések, gépek összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • 3D modellek, műszaki rajzok olvasása, értelmezése
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, ERP)
  • Szakmai továbbképzésre, külföldi tréningekre való nyitottság

Előnyök:

  • Jártasság pneumatika, hidraulika területén
  • Korábbi munkavégzés külföldön, nemzetközi gyártó cégnél
  • Alapszintű Angol vagy Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Induló, zöldmezős beruházás nyújtotta szakmai perspektíva
  • Mobiltelefon korlátlan használattal
  • Külföldi továbbképzés
  • Tiszta, zajmenetes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
1 year

Published on 28.02.2020