Mechanikus szerelő

Mechanikus szerelőket

keresünk gépipari partnercégünkhöz Debrecenben.

Főbb feladatok:

  • Keverő tartályok, selejtező- és szállítórendszerek; üvegmosó-, tisztító- és szárítógépek; vizsgálóberendezések; moduljainak összeszerelése
  • Alkatrészek összeépítése műszaki rajz és leírások alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépszerelő, géplakatos, autószerelő, karosszéria lakatos, vagy egyéb releváns szakmunkás végzettség (technikus végzettség előnyt jelent)
  • Előnyt jelent a hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat, de pályakezdő szerelők jelentkezését is várjuk
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség, csapatszellem
  • Kétműszakos munkarend vállalása (délelőtt - délután)
  • Hajlandóság Németországban való munkavégzésre az első néhány hónapban, a megfelelő tudásszerzés és a munkafolyamatok magas szintű elsajátítása érdekében
  • Az angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent, de nem elvárás

Amit a cég kínál önnek:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag (éves bónusz, cafeteria)

Kezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 518 6887-es telefonszámon keresztül kérhető!

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary school
Secondary technical school
Training, certificates
Vocational school

Published on 26.11.2020