Pozíció leírása / Job description

Partnerünk globálisan tevékenykedő autóipari és ipari beszállító. Több mint 70 éve úttörő kutatásokat és fejlesztéseket végez a mozgás és a mobilitás területén. Innovatív technológiáival, termékeivel és szolgáltatásaival mindig megfelelő partner, ha elektromos mobilitásról, Ipar 4.0-ról, digitalizálásról, megújuló energiákról van szó. Termékportfóliójának részét képezik a motorokba, sebességváltókba és járművekbe gyártott precíziós komponensek és rendszerek.

Csapatukba keresünk jelenleg egy karakán, rugalmas kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

MECHANIKUS KONSTRUKTŐR

Feladatok részletesen:

  • Gyártó és szerelő berendezések, illetve mérőgépek tervezése, azok dokumentálása
  • Adott feladatra különböző technikai megoldások kidolgozása, gazdasági szempontokat is figyelembe véve
  • Gépek, berendezések gyártási költségeinek kalkulációja
  • A gépépítő csoport technikai támogatása
  • Gépegységek és komplex megoldások megrajzolása a Pro ENGINEER CAD-System segítségével
  • Alkatrészlista elkészítése

Elvárások / Requirements

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • a Pro ENGINEER CAD-System ismerete és magabiztos kezelése
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Lean alapismeretek, tapasztalat
  • Automatizálási, pneumatikai, hidraulikai alapismeretek

Amit nyújtunk / Benefits

Amit Partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb kiegészítő juttatások (cafeteria)
  • 13. - 14. havi juttatás
  • Negyedéves bónusz
  • Albérlet támogatás/bejárás támogatás
  • Egyszeri költözési támogatás
  • Új gyártási technológiák megismerése
  • Tiszta, igényes, modern munkakörnyezet

Az új kolléga egy fiatalos, gyakorlatias mérnök csapatba kerül, ahol lehetősége lesz szakmai tudását tovább fejleszteni, beleláthat egy autóipari és ipari beszállító cég folyamataiba.

Randstad Hungária Kft. logó

Mechanikus konstruktőr

Szombathely
Full time

Published on 22.09.2021