Mechanikus karbantartó - Tatabánya

Feladatok:

  • A gyár létesítményeinek és berendezéseinek mechanikus karbantartása (preventív, prediktív), javítása, fejlesztése
  • A gyár berendezéseihez alkatrészek gyártása és az ellátás biztosítása
  • A gyár létesítményeihez és berendezéseihez kapcsolódó műszaki rajzok és használati utasítások kezelése
  • Új létesítmények és azok bővítésével kapcsolatos feladatok támogatása
  • Szerszámok és jig-ek felügyelete, karbantartása
  • Munkalapok készítése/töltése, műszakjelentések készítése
  • Pótalkatrészek felügyelete és készlet kontroll (mechanikus, hidraulikus, pneumatikus)
  • A munkahely és a berendezések tisztántartása
  • Közműberendezések üzemeltetése és karbantartása, mérőórák leolvasása
  • Igény esetén külső vállalkozókkal, szervizekkel való kapcsolattartás, együttműködés

Elvárások:

  • Gépszerelői, géplakatos, mechatronikai végzettség (középiskola, technikum)
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Műszaki dokumentációk értelmezése, használata
  • Nagyobb gépelemek (motorok, hengerek, tengelyek) karbantartásában, szerelésében szerzett tapasztalat
  • Többműszakos, folyamatos 12 órás munkarend vállalása
  • Jó stressztűrés, szabálykövetés
  • MS Office (SAP) alapfokú ismerete

Előny:

  • Emelőgépkezelői (targonca, daru, kötözői, kosaras emelő) tanfolyam
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Pneumatika, hidraulika alapok

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés
  • Cafetéria
  • Jelenléti bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Továbbképzések
  • Multinacionális környezet, családias hangulat
  • Induló beruházás, változatos feladatok

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a Tatabányai Ipari Park egyik zöldmezős beruházásához toboroz új munkatársat.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Tatabánya, 2800 Magyarország
Full time

Published on 07.12.2022