Similar jobs like this one

Recommended jobs

Mechanikus karbantartó kollégát keresünk (Komárom)(8702)

mechanikus karbantartó munkatársat keresünk!

Autóipari Partnerünk részére keresünk munkatársakat MECHANIKUS  KARBANTARTÓ pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki, karbantartási területen szerzett tapasztalat.
  • 3-5 év releváns tapasztalat autóiparban .

SZÜKSÉGES KÉPZETTSÉG:

  • Villamossági ismeretek.
  • PLC ismeretek.
  • Pneumatikus és hidraulikus ismeretek.

Előnyök:

  • Azonnali kezdés.

Amit nyújtunk:

  •  Stabil, biztos munkahely.
  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés, munkaruházat.
  • Belső pályázatok, előrelépési lehetőség.
  • Családias légkör (havonta közösségi  programok pl.: közös hamburgerezés, piknik, év végi vacsora, születésnapi köszöntés, hetente gyümölcsnap, ingyenes kávéfogyasztás).

Várjuk önéletrajzodat és bérigényedet!

Komárom
Full time

Published on 18.03.2022