Mechanikus karbantartó - Győr

Feladatok:

  • Az automatizált fröccsöntő gépek, nyomdagépek, egyéb berendezések karbantartása és a folytonos rendelkezésre állás biztosítása
  • Egységek, segédberendezések cseréje, mechanikus hibaelhárítása
  • Javító, megelőző intézkedések alkalmazása
  • Munkabiztonsági előírások betartása
  • Elvégzett javítások, karbantartások dokumentálása IT rendszerben
  • Alkatrész raktár naprakészen tartása
  • Együttműködés a gépek, berendezések beüzemelésénél, áttelepítésénél
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Feldolgozó gépek karbantartásának, javításának ismerete
  • Hidraulikus és pneumatikus műszaki rajzok és rendszerek ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Készenlétre való hajlandóság

Előnyök:

  • Műanyag feldolgozó gépek karbantartásának, javításának ismerete
  • Tapasztalat gépek, berendezések elektromos javításában
  • Robot programozási ismeretek (ABB, Kuka, Wittmann, Engel)
  • Fém megmunkálási, hegesztői ismeretek
  • Darukezelői, emelőgép jogosítvány
  • Alapfokú német nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria csomag
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Osztrák vállalati kultúra
  • 13. havi fizetés
  • Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri, fröccsöntéssel foglalkozó partnere részére toboroz és közvetít főállású munkavállalókat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát a "Jelentkezés" gombon keresztül!

 A részletekről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20 983 6173-as mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.