Mechanikus karbantartó

A németországi gyökerekkel rendelkező partnerünk már közel 30 éve van jelen a műanyagiparban. Az általuk gyártott habtermékek világszerte ismertek.

Feladatok:

  • termelőberendezések, gépek üzemvitelének biztosítása
  • megelőző és tervezett karbantartási feladatok ellátása
  • eseti meghibásodások elhárítása
  • kisebb gépbeállítási feladatok és módosítások elvégzése
  • géptelepítésekben és mozgatásokban való részvétel
  • az elvégzett munkák dokumentálása

Elvárások:

  • gépész végzettség
  • hegesztési ismeretek és gyakorlat
  • 2-5 év üzemi karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • azonnali kezdés
  • versenyképes juttatási csomag
  • évente nettó 200.000 Forint cafeteria
  • vállalati képzések
  • előrelépési, fejlődési lehetőség
  • rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium

Munkaidő Hétfőtől péntekig két műszakos munkarendben( 06:00-14:00, 14:00-22:00) Előnyt jelent:

  • jártasság a pneumatikában, hidraulikában
  • PLC rendszerek általános ismerete
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • az SAP PM modul ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a lenti rövid űrlap kitöltésével!

Dabas
Full time

Published on 15.06.2021