Mechanikus karbantartó

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Tiszaújvárosi termelő vállalat bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártósori gépek ütemezett karbantartási feladatainak elvégzése,
  • Berendezések meghibásodása esetén a hibahely feltárása, szükséges beavatkozások elvégzése, alkatrészek javítása, cseréje,
  • Karbantartási és egyéb műszaki dokumentumok vezetése,
  • Szoros együttműködés munkatársakkal, felettesekkel.

Elvárások:

  • Első sorban gépészeti, esetleg villamossági szakirányú végzettség,
  • Gépész karbantartó munkakörben szerzett több éves gépszerelői szakmai tapasztalat,
  • Műszaki rajzok olvasása, értelmezése,
  • Magas szintű kinematikai ismeretek (hajtóművek, szíj-, ill. lánchajtások),
  • Hidraulikus rendszerek és hegesztési alapismeretek megléte előny,
  • Targoncavezetői engedély előny,
  • 1 műszakos munkarend vállalása (H-P 6:00 – 14:00).

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól függő, egyedi bérezési feltételek,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
2 years

Published on 27.02.2020