MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Gyártósorok karbantartása, üzemeltetése
  • Gépek, berendezések beállítása, módosítása, fejlesztése; felmerülő (mechanikus) hibák elhárítása
  • Időszakos karbantartások elvégzése, karbantartási dokumentációk vezetése

Ehhez szükséged lesz:

  • Középfokú elektronikai vagy gépész végzettséggel
  • Gyártási környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel

Partnerünk előnyként értékeli:

  • Megmunkálási és hegesztési ismeretek
  • Pneumatikai, hidraulikai, mechanikai jártasság
  • Érzékelők, jeladók, gépelemek ismerete
  • Alapszintű robotismeret (Fanuc, ABB, Kuka)

Ezért cserébe a következők várnak rád:

  • Előnyös bérezés megbeszélés szerint
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás (Volán, BKV bérlettámogatás)
  • Éves bónusz
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés

Munkavégzéssel kapcsolatos további információk:

  • halászteleki munkavégzés
  • 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)

Amennyiben szeretnél csatlakozni Partnerünk karbantartó csapatához, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Full time

Published on 15.08.2022