Similar jobs like this one

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk műanyagipari csomagolóanyagok, elsősorban élelmiszeripari, háztartási és higiéniai termékek csomagolóanyagának gyártásával foglalkozik.

A Supply Chain csapat keres koordinátor munkatársat, aki segít nekik a mindennapi feladatokban.

Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A csapat új tagjaként az alábbi feladatok várnak Rád:

  • új beszállító/vevő felvételi folyamat és adatváltoztatási folyamat koordinálása, szükséges dokumentációk beszerzése a partnerektől, majd ezek rögzítése a hálózaton, a vevői törzs karbantartása az SAP rendszerben,
  • késztermék/félkész termék, alapanyag, csomagolóanyag létrehozási igény elindítása a hálózaton, illetve az adatbázis folyamatos karbantartása az SAP rendszerben,
  • alapanyaglisták készítése és karbantartása,
  • gyártási verziólisták készítése és karbantartása,
  • egyéb adattörzsek karbantartása, felügyelete,
  • vevői számlák előkészítése,
  • havi/negyed éves riportok előkészítése.

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha

  • minimum középfokú végzettséged van,
  • aktív, folyékony angol nyelvtudással rendelkezel,
  • legalább felhasználói szinten elsajátítottad már a Microsoft Office eszközök használatát.

A jelentkezésnél mindenképpen előnyt jelent, ha a fentieken kívül még:

  • SAP ismeretekkel, és
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalattal is rendelkezel.

Amit nyújtunk / Benefits

Műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó Partnerünk saját állományába keresünk MASTER DATA COORDINATOR munkatársat azonnali kezdéssel.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • támogató csapat,
  • szakmailag képzett kollégák,
  • fejlődési lehetőség multinacionális környezetben,
  • hosszútávú, biztos álláslehetőség.

Randstad Hungária Kft. logó

Master Data Coordinator Nagyigmánd

Nagyigmánd, 2942 Magyarország
Full time

Published on 11.06.2021