Similar jobs like this one

Markets támogatási szakértő

Magyarország vezető kereskedelmi bankjának központi Markets (pénz és tőkepiaci tranzakciókat végrehajtó, irányító) területe támogatási szakértő pozícióba keresi leendő kollégáját. Ha izgalmas, központi területen végezhető, az adott szervezeti egység működését teljes egészében átlátó pozíciót keresel csatlakozz csapatunkhoz.

Feladatok:

  • Napi adminisztratív feladatok ellátása és Global Markets terület munkatársainak támogatása,
  • Markets területet érintő számlák, költséghelyek, költségek kezelése,
  • Global Markets Igazgatóság költségeinek tervezése,
  • Részvétel a Markets terület érdekeltségi rendszer operatív menedzsmentében,
  • Adatbanki, szakértői és egyéb külső szolgáltatói szerződések kezelése, folyamatos karbantartás,
  • Vezetői kijelölés alapján speciális feladatok menedzselése.

Akit keresünk:

  • Pénzügyi területen szerzett felsőfokú iskolai végzettség,
  • 2-3 éves AP/AR, Markets, back office és vagy adminisztratív területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Aktív legalább közép szintű angol nyelvtudás,
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Megbízhatóság, magas felelősség vállalás.

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport,
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
  • Heti 1-2 nap home office,
  • Átlag heti 1-2 nap home office,
  • Széleskörű juttatási csomag,
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, 1139. Babér utca 9.

Jelentkezési határidő: 2021.07.01.

Budapest
Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 01.07.2021